home  motor  |  camper  |  camperplaatsen  |  vakantie  |  korte trips  |  Garmin  |  links  |  last changes  |  zoeken
 

 

Mobilhomeplaats Gangelt, Selfkant Duitsland

 
De mobilhomeplaats in Gangelt is pas sinds 2008 nieuw, dus "der letzte Schrei". Ze is ruim geconstrueerd voor een veertigtal plaatsen. Het zijn afgebakende plaatsen op kiezeltjes en betonhoninggraat/gras, niet allemaal even vlak. Stroom en water zijn gratis. Toiletten, douches (met muntjes) en wasmachine/strijkruimte zijn aanwezig. In de bistro internet en TV LCD scherm aanwezig.
Bij iedere twee staanplaatsen zijn een massa water-electriciteit aansluitingen aanwezig. Ongekend.
Toegang terrein via een slagboom met chipkaart, welke U tegen een borgbetaling van 10 euro ontvangt. Aanmelden bij receptie. In de zomer goed te combineren met het zwembad.
Prijs per overnachting 5 euro, in het weekend 9 euro.
Er zijn meer dan voldoende fiets- en wandelmogelijkheden in de buurt. Tot het natuurgebied Rodebach (Rodebeek) is slechts 200 meter Tot het wildpark is het 3 kilometer.
De camperplaats en de formule is blijkbaar in trek. Het aantal mobilhomes dat aanwezig was op een zaterdag in een koud en nat weekend in November bedroeg 15.
Voor een restaurant hoeft men alleen de straat over te steken.
 

klik op folder om te vergroten

 

Laatst bezocht: april 2010

 

adres: Am Freibad 10, 52538 Gangelt

 

Coordinaten:

 

 

N50° 59' 09.3" E005° 59' 57.1" hoogte 65 meter

N50.98582 E005.99919

 

 plattegrond hoogtefoto alle foto's camperplaatsenoverzicht


 

de camperplaats voor 40 campersvele aansluitingenWC's, douches en wasmachineruimtehet lozen